portal osiedli, dzielnic i miast

Pszczółki - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Skowarczu za torami
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Skowarczu za torami

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MarcinOmernik 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Sty 26, 2011 19:08
Posty: 4
Skąd: Gdańsk-Oliwa

PostWysłany: Śro Wrz 21, 2011 14:03    Temat postu: Kanalizacja czII

witam, niestety pomimo zapewnień nie dostałem jeszcze od WEMY kosztorysu odnośnie drugiej części kanalizacji. Jak tylko go dostanę od razu poinformuję Państwa. Pozdrawiam
MarcinOmernik 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Sty 26, 2011 19:08
Posty: 4
Skąd: Gdańsk-Oliwa

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 19:56    Temat postu: Kosztorys - cały projekt

Witam, dzisiaj dostałem kosztorys od Wemy. Zrealizowanie projektu z uwzglednieniem wszystkich działek będzie nas kosztować : 37800 pln netto. Mozliwy termin realizacji: połowa października 2011. Warunki finansowe: 50% zaliczki w momencie wejscia na budowe. Pozostaje jeszcze kwestia spłacenia sąsiadki, ktora juz na własny koszt zrobila okolo 80m kanalizacji. Myśle ze powinno zebrav sie okolo 10 działek, wiec jednostkowo wyjdzie okolo 4000pln/działke. Postaram się obdzwonic wszystkich sąsiadów do ktorych mam kontakt i zobaczymy ile deklaracji uda mi sie zebrać. Przyłącze jezeli ktoś jest zainteresowany kosztuje teraz 1300 pln netto. Pozdrawiam.
rozycka-kostuch 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lis 25, 2008 23:13
Posty: 18
Skąd: Przywidz

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 11:59    Temat postu: Re: Skowarczu za torami

Witam,
czy coś już wiadomo w sprawie kanalizy? Zebrało się 10 właścicieli działek? Kiedy wpłacać pieniądze?
Pozdrawiam,
Patrycja
InicjatorRozwojuSkowarcza 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Wto Lis 29, 2011 17:39
Posty: 1
Skąd: Skowarcz gm. Pszczółki

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 18:04    Temat postu: Re: Skowarczu za torami

Witam wszystkich forumpowiczów Very Happy Mam skromne pytanko, kto wie jak daleko jest pociągnieta nitka z siecią wodną wzdłóż głownej drogi jadąc ze Skowarcza od strony wiaduktu w kierunku Suchego Dębu? Question
Chcę zakupić działkę/ki po tej stronie a nie wim jak tam jest z mediami!
Rolling Eyes
Ponadto co z terenem żwirowni, czy domy w pobliżu nie są obsypywane piaskami w czsie silnych wiatrów.? To pytanie kieruję do mieszkańców z sąsiedztwem z żwirownią?
Pozdrawiam
wladyslaw2008 
   

Zaglądajacy


Wiek: 54
Dołączył: Sob Maj 24, 2008 11:34
Posty: 20
Skąd: Oruna Górna

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 13:21    Temat postu: Uwaga ferma norek......

Ludzie budujecie się w sąsiedztwie fermy lisów i norek, czy jesteście aż tak mało odpowiedzialni, czy nie macie o tym pojęcia.
Szczepan7 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Lip 21, 2013 4:31
Posty: 1
Skąd: Skowarcz

PostWysłany: Nie Lip 21, 2013 4:46    Temat postu: Re: Uwaga ferma norek......

Witam, uwaga również na okolice ulicy Łąkowej. ( Skowarcz ul. Łąkowa) Potrzebny jest archeolog!
Okazuje się że ten teren podlega pod nadzór archeologiczny. Nie muszę chyba mówić nikomu jakie są koszty dodatkowe i ile czasu trzeba będzie zmarnować przed rozpoczęciem budowy.
wladyslaw2008 napisał:
Ludzie budujecie się w sąsiedztwie fermy lisów i norek, czy jesteście aż tak mało odpowiedzialni, czy nie macie o tym pojęcia.
Zły Zalamany Evil or Very Mad
damian_w202 
   

Początkujacy


Wiek: 44
Dołączył: Śro Paź 27, 2010 23:45
Posty: 5
Skąd: Pszczółek

PostWysłany: Pią Sie 15, 2014 1:03    Temat postu: Re: Skowarczu za torami

Na starej żwirowni ma powstać ośrodek szkolenia kierowców. Wiem, że właściciel musi poprzesadzać ok 20% krzewów rokitnika i musi wybudować zapory aby płazy (żabki) nie mogły przedostać się poza teren oczek wodnych i nie zostały rozjechane przez szalonych kursantów Twisted Evil .

Osobiście miałem nadzieję, że się gmina dogada z właścicielem i zrobi tam jakieś konkretne centrum rozrywki, stawek z fontanną, ścieżki rowerowe i plac zabaw, może jakieś wiejskie kąpielisko, teren oczywiście monitorowany a nawet ochraniany (nocki).
Wiem, wiem zaraz mi ktoś powie, że mamy park lipowy. Po pierwsze to nie wiem dlaczego pole tak nazwano a poza tym jakoś nie czuję tam tego klimatu. Oczywiście dobrze, że jest ale chyba nawet przez naszą gminę traktowane jest to ciągle jako pole. Nawet plac zabaw jest niewspółmiernie "biedny" w porównaniu z placem zabaw w Różynach. Dodam, że oba place powstały z tej samej kasy i mniejwięcej w tym samych czasie. Nie wiem dlaczego w Pszczółkach powstał tak "tani" projekt jeżli mamy kilkakrotnie więcej mieszkańców niż Różyny. Dodatkowo do placu jest prawie ze wsząd w Pszczółkach daleko. Można by te pieniążki zainwestowć w plac przy kościele, gdyż jest on naprawdę okupywany przez dzieci i rodziców często z wózkami. Do lip jest daleko i lipne zabawki i nikomu się tam nie chce chodzić. Smile

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem ale jakoś mi się tak zebrało na pisanie.
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama